ONZE ADVOCATEN
Bénédicte L.M. Ficq
Partner | advocaat
Ficq@ficqadvocaten.nl

Tweetalig Nederlands-Frans

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Nico C.J. Meijering

Partner | advocaat
Meijering@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Leon J.B.G. van Kleef
Partner | advocaat
Kleef@ficqadvocaten.nl

Tweetalig Nederlands-Duits

Spaanssprekend / Hispanohablante

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Marnix E. van der Werf
Partner | advocaat
Werf@ficqadvocaten.nl

Bestuurslid Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Lid van Vereniging van Cassatieadvocaten in Strafzaken (VCAS)

Christian W. Flokstra

Partner | advocaat
Juriaan de Vries
Advocaat
Meike A. Lubbers
Advocaat
Lubbers@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

 

Bas J.B. van Faassen

Advocaat
Faassen@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Laura A.C. ter Steeg

Advocaat
Tersteeg@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Dino Bektesevic

Advocaat

Bektesevic@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Sebastiaan C. van Klaveren

Advocaat
Emmanuelle Mortagne
Jurist bestuursrecht