ONZE ADVOCATEN

Bénédicte L.M. Ficq

Partner | advocaat

Ficq@ficqadvocaten.nl

Tweetalig Nederlands-Frans

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Nico C.J. Meijering

Partner | advocaat

Meijering@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Leon J.B.G. van Kleef

Partner | advocaat

Kleef@ficqadvocaten.nl

Tweetalig Nederlands-Duits

Spaanssprekend / Hispanohablante

Lid van de Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Marnix E. van der Werf

Partner | advocaat

Werf@ficqadvocaten.nl

Bestuurslid Nederlandse Vereniging van Strafrechtadvocaten (NVSA)

Lid van Vereniging van Cassatieadvocaten in Strafzaken (VCAS)

Christian W. Flokstra

Partner | advocaat

Berfin Yesilgöz

Advocaat

Juriaan de Vries

Advocaat

Vries@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Bart Krämer

Advocaat

Kramer@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Laura ter Steeg

Advocaat

Tersteeg@ficqadvocaten.nl

Lid van de Nederlandse Vereniging van Jonge Strafrechtadvocaten (NVJSA).

Emmanuelle Mortagne

Jurist bestuursrecht